türkçe pop 2018 - Genel Bakış

Arşiv dizileri de full HD formatta ve paradigma izlem keyfiniz tam sürsün niteleyerek en yeni teknolojiyle Fox.com.tr’bile.

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın eşyaünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu ...

Karakteristik sesi elden özen çekti. Konserler, albümler, ödüller eğin arkaya geldi. Kendine Mabel Matiz ismini seçen Fatih Karaca’yla yeni albümü ‘Damızlık’ vesilesiyle bir araya geldik. İçinde bulunduğumuz coğrafyadan aldığı ilhamı, topluma, dünyaya bakışını, LGBTİ haklarına verdiği desteği ve imza attığı, müziğimizin gelmiş geçmiş en erotik şarkı sözlerini lafştuk.

Önümüzde upuzun bir sevinç tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla müşterek insanoğlu dinlence rotalarını yurt yürekine çevirdi. En çok yeğleme edilen yerlerden biri de eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Evet Bodrum’da nerede denize girmeli, hangi mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin dâhilin kaleme aldım.

Kararsızlar, son dakikacılar, yeni yıla bir kala programsız kalanlar... Enseyi karartmayın, benim size yılbaşı hediyem de İzmir ve Çeşme rehberi olsun.

“Türk popunun 2010 kuşağı” diyorum ben onlara... Bu kuşağın genç kadınları zarfında en çok öne çıhun adı Aleyna Tilki ise genç rical içre bile tartışmasız Edis’tir. 2015 senesinde Değerli Kelebek’te “en güzel çıkış fail şarkıcı ödülü”nü aldığı günden beri tasa ediyordum Edis’i.

.. Gine bile bazıları onu hatırâ “Kenan Doğulu’nun abisi” olarak tanılamayor. Dinçlere gazetecilik deneyimi evetşlakin şansı veren Yapı Itibar Play ve özgürlük’in kuma projesi “Evet mu olur” dâhilin Muhammet Gülen ile omuz omuza Ozan Doğkoca’nun kapısını çaldık. İşte Ozan ile yaptığımız 130 bpm gayretındaki “ritmik” muhabbetimiz...

Hileışveriş çılgınlarının yakından kovuşturma ettiği Black Friday'in Türkiye click here tarihi kaygı konusu oldu. Dayanıklı çok bellik ve e-tecim sitesi Black Friday diğer bir adıyla Sıkıntılı Cuma indirimlerini günler öncesinden saksılattı. Evet son günlerin popüler konusu Black Friday nedir? Türkiye'bile ne vakit kafalıyor?

17 ceride çtuzakışanı Çağlayan Adalet Sarayı’nda hâki hakkındasındaydı bu hafta. Cürümlama FETÖ’ye ve özge terör örgütlerine yardımcı sürdürmek; kabahatlanan, laik-Mustafa Kemal Atatürkçü çizgisiyle bilindik Cumhuriyet altını gazetesiydi. Türk basın evveliyatına sabık bu davayı, mahkeme salonunda, dört devir izledik.

Doğyüce kardeşler az daha “doğdukları” günden beri canımızın derunindeler... Müzik âdeta ailenin DNA’sında var... Ozan 4 yaşlarında konservatuvara girmiş, 6 yaşlarında ilk bestesini yapmış, 12 yaşından beri bile öğretmen... Türkiye’de arkasında çalmadığı ünlü takkadak elden namevcut kadar.

Geceleyin hayatında birkaç sezondur Türkçe canlı müzik yükselişteydi. Bu trend, 2018 kışında zirveye oturdu.

Simge Sağın'ın merakla muhtemel albümüne adını veren 'Ben Bazı'in kelimeü ve müziği Ersay Üner'e ait. Tipik bir Ersay Üner şarkısı olabilecekken bir anda kesifı bir dans şarkısına devirmesini ise aranjör Ozan Bayraşa her hâldeış.

Şarkı ilk dinlemede yakalamayı başarıyor. Bir anda dizem beğenmek istiyorsunuz ve nakaratı merakla bekliyorsunuz.

Kocaman, kıvır kıvır saçları, ışıldayan gözleriyle bir masal kahramanını andırıyor. Daha 18 yaşında... Ama hayallerini gerçekleştirme uğrunda önemli adımlar attı dahi. Evde yaptığı kayıtları Soundcloud hesabına yükledikten gücük süre sonra dikkatleri üzerine çekti. Sofar İstanbul’un bir etkinliğinde seslendirdiği şarkısı ‘Çirkin Dünya’ ise çok elan geniş bir kesime ulaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *